Hotel Rača

Úvod

Hotel Rača sa nachádza priamo v centre obce Oščadnica. Od hotela premáva počas lyžiarskej sezóny skibus s pravidelnými odchodmi k lyžiarskym svahom zimného strediska Oščadnica-Velká rača. Lyžiarske stredisko Velká rača je od hotela vzdialené 3km. Vo vzdialenosti 500metrov od hotela sa nachádza lyžiarske stredisko Športcentrum s denným a večerným lyžovaním. Kapacita Hotela Rača je 5O osob. lôžok. Hotel ponúka pre firmy priestory na usporiadavanie školení, seminárov, recepcií, banketov a rautov. Školy môžu využiť naše zariadenie pre školské výlety, lyžiarske kurzy,školy a škôlky v prírode. Rodiny maju možnosť využit hotel s reštauráciou na rodinné rekreácie,oslavy, hostiny, svadby a kary... Okrem toho máme k dispozícii: Reštaurácia pre 50 osôb a bar pre 50 osôb. relax: welness obsahuje vírivku, solárium a saunu...

Ubytovanie

Hotel disponuje celkovým počtom 50lôžok v 2,3-4 posteľových izbách s vlastným sociálnym zariadením (sprcha,wc) a Tv. Okrem ubytovania je v hoteli hosťom k dispozícií spoločenská miestnosť s biliardom. V hoteli niesu vytvorené podmienky na ubytovanie so psom.

Stravovanie

Hotel Rača ponúka špeciality slovenskej a kysuckej reštaurácie.
Jedálny lístok obsahuje množstvo špecialít, mäsitých aj bezmäsitých jedál, dezerty, zmrzlinové a ovocné dezerty.
Ponúkame možnosť stravovania aj formou švédskych stolov.
CENY STRAVOVANIA:
Dospelá osoba aj deti do 12rokov RAŇAJKY: 3€ / osoba / deň
VEČERA: 4€ / osoba / deň
Deti do 6rokov raňajky 2€, večera 2,50€
POLPENZIA (raňajky,večera): 7€ Pri polpenzii možnosť výberu večere z 2 jedál.
PLNÁ PENZIA: 10€

Kontakt

Hotel Rača, Nám. Bernáta 275, 02301 Oščadnica, Slovakia,

+421 907 771 771, E-mail: info@hotelraca.eu

fotka
Ubytovanie

Hotel disponuje celkovým počtom 50 lôžok v 2-oj, 3-oj a 4 posteľových izbách s vlastným sociálnym zariadením sprchou a WC. V každej izbe je TV.

Okrem ubytovania je v hoteli hosťom k dispozícii spoločenská miestnosť s biliardom. V hoteli niesú vytvorené podmienky na ubytovanie so psom.

PHP